GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Värmefat 7336786
nr 733 6786
Värmefat
Kina, Blåvitt, längd: 35
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 januari 2012
kl 17:36:54
350 kr
450 kr
450 kr